Leasingové společnosti působící v České republice

Hledáte společnost, poskytující leasing? Ty největší leasingové společnosti najdete v dnešním článku.

ČSOB Leasing

ČSOB Leasing a.s.

Finanční leasing, zpětný leasing, releasing, subleasing. Operativní leasing, EUROleasing.
HitKredit, splátkový prodej. Viz také ČSOB, Hypoteční banka.

Essox

Essox Cars

Financování: nová i ojetá vozidla, ojetá vozidla až do stáří 11-ti let, osobní i užitková do 3,5t; na leasing i úvěr; až 100% ceny vozu – dle typu a stáří vozidla; délka splácení 12 – 84 měsíců – dle typu a stáří vozidla. Další produkty: Futurokarta, Essox půjčka.

Fortis Lease

Fortis Lease

Společnost Fortis Lease, se sídlem v Lucembursku, je součástí skupiny Fortis a poskytuje financování na míru pro velké korporace, společnosti střední velikosti, specialisty, malé firmy i místní samosprávy. Fortis Lease je největší leasingová společnost v Belgii a Lucembursku a patří mezi pět největších evropských, mezinárodně působících leasingových společností. Fortis Lease patří také mezi přední leasingové společnosti ve Francii, Španělsku, Portugalsku, Spojeném království, Německu, Itálii a Polsku.
Fortis Lease nabízí širokou škálu leasingových produktů, zahrnujících leasing nemovitostí, zařízení a vozidel v mezinárodním měřítku i odbytový leasing, s podmínkami na míru jak pro pronajímatele tak pro nájemce, obchodníky i zákazníky.
Čtyřicet let zkušeností doma i v zahraničí dává naší síti profesionální know-how, které činí z Fortis Lease cenného obchodního partnera.

GE Money Bank

GE Money Bank

GE Money je předním poskytovatelem úvěrových služeb spotřebitelům, dealerům s automobily a malým a středním firmám.
V ČR působí tři společnosti divize GE Money: GE Money Bank, GE Money Auto a GE Money Multiservis.
Financování nákupu osobních a užitkových vozidel – úvěr autoCREDIT.
Leasingový produkt určený k financování nákupu osobních a užitkových vozidel.
Úvěr motoCREDIT – výhodný způsob financování motocyklu. Vše vyřídíte snadno a rychle přímo u prodejce motocyklů.

Santander

Santander

Vaši žádost vyřídí na počkání přímo v autosalonu. Akontace od 0 %, doba splácení až 84 měsíců. Výhodné produkty na nové vozy. Speciální produkt na financování malých vozů.

ŠkoFIN s.r.o.

ŠkoFIN

Finanční leasing, operativní leasing. Spotřebitelský úvěr.

logo UniCredit Leasing

UniCredit Leasing CZ, a.s.

Financování automobilů, motocyklů, nemovitostí, strojů a zařízení.
Finanční leasing, zpětný leasing, operativní leasing, splátkový prodej a spotřebitelský úvěr.
Dne 5. 11. 2007 změnil CAC LEASING, a.s. své jméno na UniCredit Leasing CZ, a.s.. UniCredit Leasing CZ, a.s. patří do silné evropské finanční skupiny UniCredit Group.

Wouldn’t it be nice to compare direct tv vs dish network on one site? You can at internetlion.com, where digital cable tv companies compete for your money. Try out InternetLion today for deals on dish satellite tv system, free dish satellite tv channels, satellite dish receivers and more!

One thought on “Leasingové společnosti působící v České republice

  1. […] Spotřebitelský úvěr od 10.000 do 250.000 Kč. Splátky již od 399 Kč měsíčně. Doba splácení 12, 18, 24 a 36 měsíců; od 40.001 Kč ještě 48 a 60 měsíců. RPSN od 8,9%. Vyřízení a správa úvěru zdarma. Peníze můžete použít na jakýkoliv účel. Při žádosti o půjčku nepotřebujete ručitele. Peníze můžete mít na účtu do 24 hodin po schválení žádosti o úvěr. Možnost žádat se spolužadatelem – manželem/manželkou, druhem/družkou. Diskrétní přístup. S pojištěním, které pokryje vaše splátky v případě nezaměstnanosti, plné pracovní neschopnosti nebo invalidity. Pojistné bude součástí vaší měsíční splátky. Další produkty: Futurokarta, Essox Cars. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..