Jak získat nejlevnější povinné ručení na auto

efektní tuning auta CitroenKdyž nemůžete dostat půjčku, je pro přežití nutné začít šetřit. Nedělat nové dluhy, a šetřit úplně na všem. Desetikoruny denně, stokoruny měsíčně, a tisíce korun ročně. Když nezaplatíte povinné ručení za auto, stejně se nikdy nevyhnete pokutě od Garančního fondu. A když přijde pokuta v několikanásobné výši, než povinné pojištění, nemusíte na to mít. To znamená minimálně zdvojnásobení dluhu díky exekuci a soudním poplatkům.

Nejlevnější povinné ručení dnes lze díky internetu najít poměrně snadno. Například server ipojištění vám pomůže během několika minut porovnat pojištění od mnoha různých pojišťoven, a všech jejich typů pojištění.

Nemáte-li žádné bonusy za nebourání od roku 2000, najde vám server ipojištění například pro 10 let staré auto v hodnotě 100.000 korun použitelná pojištění v ceně od 10.000 Kč, až po 35.000 korun za roční pojistku.

Zadáte-li do on-line kalkulačky pojištění svůj mobilní telefon, přibližně do hodiny vám osobně zavolá obchodník, a poradí vám s různými dotazy.
SUV Audi ve zlatém provedení (samolepka)
Mezitím je dobré udělat si porovnání také na serveru Direct pojišťovny, kde mi při stejných parametrech auta vyšla cena na devět tisíc korun.
Poté, co mi zavolal obchodník z pojišťovny Direct, dostali jsme se na 8.000 korun ročně.
Obchodník Directu má možnost vám dát sám slevu 5%, po konzultaci s nadřízeným pak minimálně 10%.

Pokud jste měli na stejné rodné číslo nebo IČO pojištěné auto kdykoliv od roku 2000 a nezavinili jste havárii, poskytne vám Direct pojišťovna za každý rok dalších 5% slevu.
Při desíti letech bez nehody je tedy sleva 50%, a jsme hned na ceně pouhé čtyři tisíce korun za rok.

Nemáte-li na sebe napsané auto nevadí, můžete se stát pouze pojistitelem i provozovatelem, a pojistku zaplatit, i případně čerpat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..