Jak přežít exekuci – jakou si najít práci

exekučně zabaveno - ikonkaJakmile se naše závazky vůči komukoliv (stát, obchodní partner, banka, apod.) dostanou až do fáze, kdy je začne řešit exekutor, je už obvykle dost pozdě na to, se pokusit jakkoliv bránit. Kdo má dost peněz, může se pokusit dohodnout s exekutorem buď na úhradě celého dluhu, nebo alespoň na splátkovém kalendáři. Kdo peníze nemá, dočká se obstavení majetku (nemovitost, auto, vybavení domácnosti), a kdo už nemá žádný majetek a je zaměstnanec, tomu exekutor obstaví plat. Díky automatickému a necitlivému postupu exekutora tak dlužník bez varování přijde o velkou část své výplaty (dostane jen životní minimum), ale často přijde také o práci (a tedy poslední a jediný zdroj příjmů), neboť zaměstnavatelé si mohou vybírat kdo pro ně má pracovat a člověk s exekucí to často být nemůže. Jste-li v podobné situaci, poradíme vám v dnešním článku, jak si své příjmy zachovat, což vám např. umožní splácet několika různým věřitelům současně a zároveň i důstojně žít.

Pro čtení článku se prosím zaregistrujte zde: Register, nebo se přihlaste tady: Login. Please Login or Register to read the rest of this content.

Be Sociable, Share!
You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentáře to “Jak přežít exekuci – jakou si najít práci”

 1. Venda napsal:

  a kde je zbytek clanku?

  • admin napsal:

   Dobrý den, pod nadpisem je uvedeno: “Pro čtení článku se prosím zaregistrujte zde: Register, nebo se přihlaste tady: Login.”.

   • vlastina napsal:

    nejde mě to se zaregistrovat

    • admin napsal:

     Dobrý den,
     každý den nám chodí několik registrací, chyba tedy bude nejspíš na vaší straně.
     Zkuste se po zaregistrování podívat do vaší e-mailové schránky, včetně složky “spam“, náš systém totiž automaticky odesílá e-mail s potvrzujícím odkazem, na který je nutno kliknout.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Buy cheap at&t cell phones at iFreeCellPhones.com | Thanks to iCellPhonePlans.com, MMORPG and Incinerador De Grasa