Instituce nabízející hypotéky v České republice

dekorativní vila - photo by sxc.huHypotéka je dlouhodobý úvěr sloužící k investici, která je zajištěna zástavním právem k úvěrované nebo jiné nemovitosti. Hledáte-li společnosti nabízející hypotéky, v dnešním článku najdete ty největší, působící v České republice. Nabízíme vám také bezplatnou službu odborného poradce – nezávislého finančního konzultanta, který vám nezávazně pomůže vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Kontaktujte odborného poradce – nezávislého finančního konzultanta:

Česká hypoteční

Česká hypoteční

Zástavní právo jako zajištění hypotéky vzniká na základě písemné zástavní smlouvy mezi bankou a klientem.
Hypotéku lze poskytnout do určité výše odhadní hodnoty zastavované nemovitosti. Některé banky umožňují financovat hypotékou až 100% z hodnoty nemovitosti.
Z hypotéky úvěru může být financována celá řada investičních záměrů:
– koupě nemovitosti včetně koupě stavebního pozemku
– výstavba, rekonstrukce, modernizace a údržba nemovitosti
– úhrada podílu právnické osobě, která byla založena za účelem výstavby nebo koupě nemovitosti
– vypořádání dědictví, společného jmění manželů (SJM)
– splacení úvěru, půjčky použité na investice do nemovitosti
– financování investic do bytu v družstevním vlastnictví
– neúčelové financování zajištěné zástavním právem k nemovitosti („americká hypotéka“)
Orientační výpočet hypotéky si sami můžete provést v naší HypoKalkulačce. Každý úvěr je individuální záležitostí, tak jako jsou jedičné Vaše sny nebo potřeby. Pokud zadáte své údaje, ozve se Vám náš hypoteční specialista a pokusí se s Vámi najít optimální řešení Vašeho úvěrování.

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Americká hypotéka – hotovostní: Jedná se o hotovostní bezúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z úvěru jsou převedeny přímo na účet klienta či vyplaceny v hotovosti bez dokládání účelu úvěru. Minimální výše úvěru 150 tisíc Kč.
Maximální výše úvěru je omezena pouze hodnotou nemovitosti a tzv. bonitou klienta tj. schopností klienta splatit úvěr za sjednaných podmínek. Úvěr je poskytován maximálně do 90 % hodnoty nemovitost stanovené bankou na základě ocenění nemovitosti provedené smluvním znalcem České spořitelny. Maximální doba splatnosti hypotéky je 20 let.

Československá obchodní banka

Československá obchodní banka

Hypotéka, Hypotéka 2 v 1, Hypotéka bez dokládání příjmů, Předhypoteční úvěr, Hypotéka na družstevní bydlení, Americká hypotéka, Hypotéka s garantovanou výší splátky, Pojištění k hypotékám.
Hypoteční úvěr určený fyzickým osobám-podnikatelům a právnickým osobám na financování nemovitostí – jejich nákup, výstavbu i opravy.

GE Money Bank

GE Money Bank

GE Money je předním poskytovatelem úvěrových služeb spotřebitelům, dealerům s automobily a malým a středním firmám.
V ČR působí tři společnosti divize GE Money: GE Money Bank, GE Money Auto a GE Money Multiservis.
Hypotéky od 300.000 Kč do 100 % tržní hodnoty nemovitosti.

HYPO stavební spořitelna a. s.

HYPO stavební spořitelna a. s.

Bez nutnosti vlastních úspor, pevný úrok po celou dobu splácení úvěru, zúročení vkladů + státní podpora až 3.000 Kč ročně, zpracování úvěru do pěti pracovních dnů, snížení daňového základu, návštěva poradce u vás zdarma.

Hypoteční banka

Hypoteční banka

Hypotéka on-line: Chcete hypotéku snadno a levně? Zkuste ji on-line! Získáte jednoduše všechny informace, úvěr si sami nastavíte a získáte 50% slevu z poplatku za jeho zpracování. Ušetříte nejen čas, ale také až 12.500 korun.

logo ING

ING

ING je globální finanční instituce holandského původu, působící v 50 zemích světa s více než 112.000 zaměstnanci. Jejím cílem je stanovit vysokou úroveň při pomoci svým zákazníkům řídit jejich finanční budoucnost.
V České republice působí ING od roku 1991. Zastřešuje více samostatných společností, které společně nabízí pro své klienty dokonale integrované služby v oblastech pojišťovnictví, penzijního připojištění, bankovnictví a správy aktiv.
Svým klientům nabízí ve spolupráci s Raiffeisenbank a.s. Oranžové hypotéky Klasik, Stabilita, Investor a Naruby.

Komerční banka

Komerční banka

Podáte-li žádost o hypoteční úvěr, získáte hypotéku bez poplatku za zpracování!
S Perfektní půjčkou získáte zdarma pojištění schopnosti splácet pro případ ztráty zaměstnání a dalších nepříznivých události.
Profi úvěr – úvěr pro živnostníky a malé podniky. Jedna z nejsnadnějších cest k potřebným financím pro rozvoj vašeho podnikání.
Potřebujete půjčit peníze? Chcete vědět kolik budete splácet nebo jak vysokou půjčku můžete získat? Vyzkoušejte kalkulačku spotřebitelských úvěrů!
Komerční banka je jedničkou v podnikovém úvěrování. Nabízí různé formy financování a zázemí nejzkušenější podnikové banky.

mBank

mHYPOTÉKA

Hypotéční úvěr až na 45 let, zpracování a posouzení žádosti zdarma, otevření a správa úvěrového účtu zdarma, mimořádná splátka či celkové splacení kdykoliv bez penalizace, flexibilní úroková míra – plaťte podle ceny peněz, úrok již od 4,52% p.a., bilanční mechanismus – váš zůstatek vám šetří úroky, snadno si přefinancujte nevýhodný úvěr z jiné banky.

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Hypotéky: široká škála produktů se splatností až 40 let, financování až do 100 % tzv. zástavní hodnoty nemovitosti, možnost nulových vlastních prostředků, poskytnutí hypotéky i bez dokladu o příjmu, uzavření výhodného pojištění nemovitosti, života a zdraví – Raiffeisen Triga. Možnost délky fixace na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10 či 15 let. Kombinace hypotéky a investičního či kapitálového pojištění.

Wüstenrot

Wüstenrot

Stavební spoření, hypoteční úvěr.
Pokud splácíte hypotéku u jiné banky, kde vám nevyhovují podmínky, využijte Hypotéku REFIN.

Impara alla perfezione le regole della roulette ed in poco tempo sbanca tutti i casino della rete!

One thought on “Instituce nabízející hypotéky v České republice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..